HAKKIMIZDA

Misyonumuz

Uzun yıllar sonucu biriken uzmanlığımızı ve deneyimlerimizi, yüksek kalite ve yenilikçi teknolojik ürünlerle/sistemlerle birleştirerek müşterilerimizin en ideal çözüm ortağı olmak. Müşteri odaklı, insana, topluma ve çevreye duyarlı, güvenilir olduğu kadar yenilikçi ve verimli yapısı ile yaşam kalitesini ileriye taşımada öncü, enerji verimli Otomasyon Sistemleri ve proses verimliliğini üst düzeye taşıyan Endüstriyel Otomasyon sistemleri tasarlamak ve kurmak.

 

Vizyonumuz

Dünyadaki yeni teknolojileri takip ederek Endüstriyel Otomasyon çözümlerinde öncü olmak ve müşterilerine çevreye duyarlı, enerji verimli, güncel ve ihtiyaçlara yönelik çözümler sunmak.

 

Hedeflerimiz

Etik/ kontrollü olmak

Yaptığımız her projede temel olan mesleki iş etiklerini ve dürüstlüğü, günlük aktivitelerimizin tamamında yaşamak ve yaşatmaktır.

Kalite / Performans
Kaliteyi kontrol büyüme başarısı ve rekabet gücünün temeli haline getirmek.

Çalışanların Tercihi Olmak
En iyi personeli ve yetişkin insan gücünü kurumumuza çekmek ve yetkin başarıyı ve ödülü paylaşacak profesyoneller istihdam etmek, işbirliği ve dayanışmanın yeşerdiği bir çalışma ortamı yaratmak

Ürünler / Sistemler / Nitelikli Tasarım
Uzun yıllar sonucu biriken uzmanlığımızı ve deneyimlerimizi, yüksek kalite ve yenilikçi teknolojik ürünlerle/sistemlerle birleştirerek müşterilerimizin en ideal çözüm ortağı olmak.

Finansal Performans
Finansal hedefleri sağlayan senelik finansal gelişimi optimize etmek.

şteri Memnuniyeti
Toplam müşteri memnuniyeti elde etmek için müşteri ihtiyaçlarına yönelik adanmışlığı günlük olarak göstermek.

Pazarın Nabzını Tutmak
Pazarı dinlemek ve misyonumuza/vizyonumuza en çok uyan ürün ve hizmetleri hızlıca sunmak.

Üretkenlik, Verimlilik, Esneklik ve Fiyat Avantajı
Sürdürülebilir rekabet gücü, genel verimlilik ve maliyet üstünlüğü sunarak pazarın yapısını değiştirecek stratejiler üretmek.

 

Hizmetlerimiz

Tasarım ve Projelendirme
Yapılarda kurulması tasarlanan montaj sistemlerini, uzman mühendislik kadromuzla, güncel ve lisanslı yazılımlar desteğinde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına, enerji verimliliği ve ergonomik gereklerine göre projelendirmekteyiz.

Malzeme Temini
Montaj Otomasyon ekipmanı konusunda önde gelen, tanınmış Avrupa, Japon ve ABD menşeili üretici firmalardan Türkiye yetkili dağıtıcı firma sıfatıyla temin etmekteyiz.

Süpervizörlük
Satışını yaptığımız montaj otomasyon sistemleri, elektrik elektronik malzemeleri ve dozajlama sistemlerin ve ilgili ekipmanın canlı faza geçirilmesi (montaj, test ve devreye alma) için gereken süpervizörlük hizmetini vermekteyiz.

Uygulama ve Montaj
Temin edilen ve uzmanlık gerektiren sistemlerin anahtar teslim kurulumunu gerçekleştirmekteyiz.

Devreye Alma ve Eğitim
Süpervizör hizmeti verilerek montajı tamamlanan montaj otomasyon sistemleri için gerekli her türlü test, hata ayıklama ve programlama süreçlerini titizlikle tamamlamakta ve sistemleri canlı faza geçirip, eğitimi müteakiben kullanıcıya başarıyla teslim etmekteyiz.

Validasyon
Otomotiv, elektrik elektronik, sıhhi, gıda, ilaç vb. sektörlere her türlü montaj otomasyon, elektrik elektronik malzeme ve dozajlama sistemleri için validasyon hizmetleri yöntemlerinde belirtilen metodolojilere göre gerçekleştirmekteyiz.

Dokümantasyon
Devreye alınan tüm sistemler için tasarımdan canlı faza geçişe kadar tüm süreçlerde üretilen mühendislik hizmetlerini tarifleyen tüm dokümantasyonu son hale göre güncellemekteyiz. Matbu ve elektronik ortamda işletmeciye teslim etmekteyiz.

Teknik Servis ve Sözleşmeli Bakım
Eğitim hizmeti verilerek devreye alınan montaj otomasyon sistemleri, elektrik elektronik malzeme ve dozajlama sistemleri için servis ve sözleşmeli periyodik bakim hizmeti vermekteyiz.