İTOH DENKİ

Son 65 yıldır ITOH DENKI,rulolu motorları ve yenilikçi lojistik sistemlere adapte ettiği otomasyon sistemleriile tasarım,üretim ve pazarlama alanında dünya çapında tanınmaktadır. 1946 yılında Japonyada kurulan ITOH DENKI, rulolu motor teknolojisi alanındaki öncülüğünü ve bilgi birikiminigeliştirmiştir. Konveyör ve lojistik sistemleri alanlarında yenilikçi olmayı, ürün yelpazesini ve otomasyon sistemlerini çeşitlendirmeyi ön planda tutmaktadır. Profesyonel güvenilirlik felsefesi Sadakat, verimlilik ve nezaket değerleriyle ITOH DENKI müşterileri, tedarikçileri ve çalışanları ile güvenilirliğini paylaşmaktadır. Yenilikleri hedefliyerek, kalite ve müşteri servisini geliştirerek uluslararası bağlantılarını partner ve çalışanları ile sağlamaktadır.

Her zaman hizmetinizdeyiz ITOH DENKI grubu ve satış ağı tüm dünyaya yayılmıştır. Tüm ürünlerin geliştirilmesi ve üretilmesi Japonyada bulunan ana merkezimizde yapılmaktadır. 4 ayrı ülkede Fransa, ABD, Shanghai ve Hong Kong da bulunan yan kuruluşumuzdan satış yapılmaktadır.

Her yan kuruluşumuzun kendi bölgesindeki satış ve servisten sorumludur. Fransadaki ITOH DENKI Europe Avrupa pazarına hizmet vermektedir. İngiltere ve Almanyada şubelerimiz bulunmaktadır. Ayrıca bazı ürünlerin montajı oradaki kuruluşlarda yapılmaktadır.